CSA YAZILIM & DANIŞMANLIK

WEB SİTEMİZ

CSA Danışmanlık, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) hizmetlerinin yanı sıra Prophix yazılımlarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak müşterilerine Kurumsal Performans Yönetimi (CPM) ve Qliksense ortaklığı ile İş Zekası (BI) çözümleri sunmaktadır.

csa@csasys.com
0212 912 52 61

PlanetTogether Hakkında

Cornell Üniversi’ndeki onlarca yıllık akademik araştırma ile 20 yılı aşkın süredir üretim planlama ve programlama sorunlarını çözmek için üretim optimizasyonuna odaklanan endüstiri deneyimi bir araya geldi. Güçlü, kullanımı kolay, entegre yazılım ve eğitimimizle üreticiler, üretimlerini maksimuma çıkartır, kaynak ve envanter maliyetlerini en az indirerek daha hizli ve verimli sonuçlar sağlayabilir. PlanetTogether, müşteri siparişlerini yeniden planlar; üretim planlamasını ve malzeme planlamasını otomatikleştirir ve optimize eder; darboğazları tespit eder ve ortadan kaldırır.

APS TEAM VIDEO

Buraya tıklayarak sorularınız için satış ekibiyle iletişime geçin

PlanetTogether ile mevcut kariyer fırsatlarını görmek için buraya tıklayın

  • PlanetTogether müşterileri dünyada Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, İtalya, Fransa, Afrika, Singapur, Japonya, Çin ve üretimin geliştiği birçok ülkede bulunmaktadır. Müşterilerimiz gıda üretimi, bira fabrikaları, paketleme, sarap imalathaneleri, elektronik, otomotiv, kimya, tıp, ilaç ve diğer birçok sektörde lider üreticilerdir. Büyüyen, global müşteri tabanı ve gelişen dağıtım ağıyla, PlanetTogether ekibinin ve müşteri ağının bir parçası olmak için heycan verici bir zaman .